Kouzlená formule - tak od zítřka...

6. ledna 2013 v 17:17 | Ronnie M. |  aboutme

Ahoj ahoj ahoj!
Začnu od konce a tudíž začátek, kterým je nadpis teď na chvíli vypustím a nechám si ho až naposled.
Jak se máte?
Máte se jako já? Asi ne, protože já se nemám dobře. Nechci říct, že bych se přímo měla nějak špatně a především to nechci zakřiknout, aby se pak nestalo nic hrozného, ale nejsem prostě ve své kůži.
Znáte to, ty dny, kdy se vám do ničeho nechce, nejradši byste prospali celé odpoledne, ale i na to jste moc líní.
Někdy je důvod těžký určit, ale někdy přesně víte, proč se to tak děje.
A v mým případě je to ta druhá možnost.


Zítra mám písemku z fyziky, která ale nebyla oficiálně ohlášená a možná nebude, ale i kdyby nebyla, musím se nechat vyzkoušet, protože nechci mít na vysvědčení trojku. Takže to je první důvod- nervy. Moc mi na tom záleží a tak moc se bojím, že mi nic kromě stále se zvětšující strachu neleze do hlavy.
Druhý důvod je s tím víceméně spjatý. Ty nervy z fyziky mi odblokovaly mojí pracně pěstovanou vůli, která má za úkol držet mě od sladkého a tučnějšího a tím zamezit bulimickým záchvatům. Dnes odpoledne jsem to znovu udělala. Je to už skoro dva týdny, co se jakž takž držím na uzdě a před pár hodinami jsem bezmyšlenkovitě snědla pár kokosek a vanilkových rohlíčků. Výčitky se dostavily takřka okamžitě. Do deseti minut jsem už brečela nad záchodem a to je ten druhý důvod, který zapříčinil mojí nijakou náladu.
Doufám, že vám se vede lépe.

A teď tedy k tomu nadpisu:
Mamka před pár dny přinesla takovou průhlednou skleněnou dózu, ve které je díra na peníze. Není to přímo kasička, ale myslím, že k našim účelům postačí. Každému z rodiny bylo určeno, že hodí deset korun za něco, co udělá. Tím se to odnaučíme. Já si ale krom toho tajně určila, že dám desetikorunu za každé snědené sladké. Dneska už to nezachráním, ale tady v kyberprostoru svatosvatě slibuji, že
OD ZÍTŘKA!!!

Love always


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meg Meg | Web | 6. ledna 2013 v 20:17 | Reagovat

Tak to mi je líto,že se necítíš dobře..já takové nálady moc dobře znám,ale zítra zase bude lépe,uvidíš..až budeš mít ten test za sebou :) já mám ze školy pořád nervy,takže buď v pohodě.. :D
budu ti držet palce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pravidla:
1.) Nejíst sladké a tučné
2.) Cvičit
3.) Učit se
4.) Cvičit na klavír
5.) Šetřit peníze