tricks

Dej si 10!

29. srpna 2012 v 18:16 | Ronnie M.
Dneska jsem se rozhodla poskytnout vám tajný recept na ploché bříško od mé kamarádky. Asi nebude tak tajný, protože ho prý našla na internetu. Každopádně- sem s ním. ;)

Jde vlastně o hru, kterou můžete hrát v kolika lidech chcete. Spočívá to v tom, že kdykoliv uslyšíte (nebo přečtete) "dej si deset", musíte udělat domluvenou sérii cviků. Například 10 sedů lehů, 10 kliků, 10 dřepů... Vaše spoluhráčka vás může tímto příkazem potrápit i několikrát denně a dokonce třeba i vzbudit a to nejen naživo, ale i přes sms, email, facebook, atd. Ale nebojte. Vy máte stejné právo zavařit jí touto kouzelnou větou klidně když bude zrovna v obchodě, na slavnostní večeři nebo třeba na koncertě. Prostě škodolibosti se meze nekladou. A čím více si budete dělat naschvály, tím rychleji půjdou kila dolů. ;)

Tak hodně štěstí a...dejte si 10!

Kopírovat jen se zdrojem ↓

10 triků

8. září 2011 v 19:15
  1. cvičení
  2. jdi si vyčistit zuby
  3. žvýkat žvýkačku
  4. vyčisti nebo ukliď cokoliv hnusného, hlad tě přejde
  5. udělej si svůj hubnoucí blog
  6. nalakuj si nehty
  7. obloukem se vyhýbej kuchyni a ledničce
  8. udělej si seznam vašich cílů a rozhodni se jak a kdy je chceš dosáhnout.
  9. jestliže nějaké jídlo ve tvé blízkosti voní, navoň se parfémem, ten vůni přebije
  10. polij jídlo saponátem a vyhoď ho

Modlitba

8. září 2011 v 19:09
MODLITBA K ANĚ
Lehám si do postele jako tučné, ale spokojené děvče, neboť vím,že jsem dnes udělala všechno pro splnění mého snu. Těším se na ráno a na celý následující den, protože vím, že díky dnešku budu krásnější a hubenější. Zítra se však budu snažit ještě o něco víc, abych si zajistila lepší následující den. Pokojně se odevzdám do Aniných rukou, neboť vím, že ona na mě dohledné, postará se o mě a nenechá mě znova padnout na dno. Ona jediná ví, co je pro mě nejlepší a já ji budu následovat, kamkoli bude chtít. Nemůžu se dočkat následujícího dne, neboť každou sekundou jsem stále blíže a blíže svému cíli.
♥♥♥♥♥♥♥

Ne, vážně nejsem pro ana, ale tohle mě zaujalo-je to tak pravdivé /až na tu část kdy se pokojně odevzdám do Aniných rukou-ta se mi nelíbí/. Miluju ten pocit lehat si do postele s pocitem hladu a pocit uspokojení ze sebe sama- že jsem to zase zvládla. :)

Desatero proč zhubnout

7. září 2011 v 16:59 | Ronnie
Ahoj lidi,
dneska jsem dala dohromady desatero důvodů, proč být hubená.
Jsou to vlastně motta, která se dají najít skoro všude na netu, ale jsou vybrané mnou, podle toho jak mi to přijde důležité.

 
 

Reklama
Pravidla:
1.) Nejíst sladké a tučné
2.) Cvičit
3.) Učit se
4.) Cvičit na klavír
5.) Šetřit peníze